ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН


2016-2017 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Яремко Христина 9 клас І Географія Гринишин Марія Іванівна
Яремко Христина 9 клас ІІІ місце (обласний тур) Географія Гринишин Марія Іванівна

2015-2016 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Яремко Христина 8 клас ІІІ Географія Гринишин Марія Іванівна
Яремко Христина 8 клас ІІІ Англійська мова Намачинська Наталія Михайлівна

2014-2015 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Токар Світлана 9 клас ІІ Географія Гринишин Марія Іванівна
Бринько Христина 9 клас ІІІ Англійська мова Намачинська Наталія Михайлівна
Токар Світлана 9 клас ІІ Основи християнської етики Улікова Ольга Пилипівна
Войтович Віталій 6 клас ІІІ Математика Бучко Іван Михайлович

2013-2014 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Токар Світлана 8 клас ІІІ Географія Гринишин Марія Іванівна
Токар Світлана 8 клас І Основи християнської етики Улікова Ольга Пилипівна
Яремко Христина 6 клас ІІІ Математика Дудяк Любов Федорівна

2012-2013 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Бринько Христина 7 клас ІІІ Англійська мова Намачинська Наталія Михайлівна
Бринько Христина 7 клас ІІ Математика Дудяк Любов Федорівна
Стасишин Василь 10 клас ІІІ місце Інформатика ПазюкСергій Зіновійович
Букель Іван 9 клас ІІІ місце Трудове навчання Біляк Іван Євстахійович

2011-2012 н.р.

Прізвище та імя учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
Бринько Христина 6 клас ІІІ Математика Дудяк Любов Федорівна

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ КОНКУРСІВ

Прізвище та ім'я учня Клас Зайняте місце Назва конкурсу Номінація
Чип Діана 4 ІV Обласний етап конкурсу ім.. П. Яцика
Вокальна група Вікова категорія 7-10 років І Різдв'яні канікули Вокальні групи
Вокальна група ІІ Сурми звитяг Вокалісти
Вербіцька Вікторія 9 І Сурми звитяг Авторський вірш

2015-2016 н.р.

Прізвище та ім'я учня Клас Зайняте місце Назва конкурсу Номінація

2014-2015 н.р.

Прізвище та ім'я учня Клас Зайняте місце Назва конкурсу Номінація
Вербіцька Вікторія 7 ІІ Районний етап конкурсу ім.. Т. Шевченка Авторський вірш
Вокальна група ІІ Різдв'яні канікули Вокальна група
Команда школи ІІ Настільний теніс
Команда школи І Легка атлетика
Команда школи (хлопці) І Волейбол
Команда школи (дівчата) І Волейбол

2013-2014 н.р.

Прізвище та ім'я учня Клас Зайняте місце Назва конкурсу Номінація
Оліярник Іванна 9 ІІ Невмируще слово Кобзаря Читці
Токар Світлана 8 І Сурми звитяг Солісти
Учнівський колектив ІІ Фестиваль театральних колективів Світове театральне мистецтво
Вокалісти ІІ Конкурс пісень Шевченка Вокалісти

2012-2013 н.р.

Прізвище та ім'я учня Клас Зайняте місце Назва конкурсу Номінація
Оліярник Іванна 8 ІІІ Конкурс духовної пісні та поезії Читці
Попович Вікторія 9 ІІ Конкурс духовної пісні та поезії Солісти
Вербіцька Вікторія 6 ІІ Сурми звитяг Читці
Токар Світлана 7 І Сурми звитяг Солісти
Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.